Превентивні заняття « Захист дітей у цифровому середовищі»

За даними світового огляду впливу пандемії  коронавірусу, діти в період карантину стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі.

11:22 22.10.2020

Про що мовчить душа…..

Збірку віршів під такою назвою подарували шкільній бібліотеці випускники 1964 року (тоді Червоноармійської середньої школи).

12:21 29.07.2020

Відкриваємо «секрет»…

Марія Монтессорі переконує, що розумовий розвиток дитини безпосередньо пов'язаний із її руховою активністю.

09:24 21.07.2020