A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Пулинський ліцей Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Книжкові виставки

Своєрідною візитною карткою бібліотеки, за якою оцінюють не тільки якість фонду, а й стиль роботи установи є книжкова виставка.

Книжкова виставка — комплекс спеціально відібраних і систематизованих документів, розташованих таким чином, щоб викликати увагу читачів, зацікавити чи задовольнити існуючий інтерес чи інформаційну потребу. Звичайно, основна мета будь якої виставки – популяризація книги, надання певної інформації.

Сьогодні це настільки обов’язкова форма популяризації літератури до якоїсь певної дати чи події в суспільстві, що книжкові виставки сприймаються просто як частина бібліотечного інтер’єру.. Це пов’язано з пониженою увагою дітей до читання, з більш практичним підходом деяких читачів до вибору книг. Саме сьогодні створюється нова модель бібліотеки, де особлива роль надається організації бібліотечного простору. Ведучи пошук інноваційних форм роботи з книгою, треба брати до уваги , що 80% інформації дитина сприймає за допомогою зору. Тому нетрадиційно розставлені стелажі, тематичні полиці, яскраві, цікаві, актуальні виставкові композиції відіграють важливу роль в популяризації книги і читання.

В сучасних умовах бібліотечна виставка стає активним помічником і читача, і бібліотекара в організації читання; їй притаманні такі риси, як актуальність, динамізм, оперативність. Відсутність жорстких рамок в організації виставок сприяє розвитку творчості, збагаченню бібліотечного досвіду. Ми вважаємо, що книжкова виставка повинна бути – комфортна, доступна, актуальна, наочна, цікава та естетично оформлена. Нарешті, виставку можна вважати успішною, якщо читач сприйме її як свою, цікаву саме йому. Така виставка стане подією не тільки для користувачів, але й для бібліотекарів, які її створювали.

Дата: від до Скинути

Великий мандрівник Жюль Верн

8 лютого ─ 195 років від дня народження знаменитого французького письменника Жюля Верна, який став кумиром мільйонів читачів, змусивши цілі покоління мріяти про пригоди. Всю його творчість об'єднує одне - пристрасть до подорожей і пригод, яка залишалася з письменником протягом усього його життя, і яку він вклав в свої книги. Незважаючи на те, що сам він не бував у більшості місць, які описував у своїх книгах, йому вдавалося настільки точно і цікаво описувати їх, що не повірити в прочитане просто неможливо. В бібліотеці ліцею наші читачі мають змогу вибрати собі книги Ж. Верна, переглянувши книжкову виставку «Великий мандрівник Жюль Верн».

11:51 06.02.2023

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № 60/7 «Пам'ять про Голокост», у якій 27 січня проголошено Міжнародним днем пам'яті жертв Голокосту. Україна приєдналася до цього документа у 2012 році.

09:14 26.01.2023

Книжкова виставка «Одна-єдина моя Україна»

22 січня ─ День Соборності України. Це свято відзначається щороку у день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

09:59 18.01.2023

Книжкова виставка "Мандрівний учитель життя" присвячена 300-річчю від дня народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, музиканта, педагога.

13:00 30.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень