Дата: 16.01.2024 16:44

❤️‍🩹 Все, про що мріють діти і молодь сьогодні — мирне життя. Про сон в теплих ліжечках, а не холодних укриттях. Про зустрічі з рідними та друзями, які зараз так далеко. Про дитинство без війни.

🖋️ Запрошуємо дітей та молодь висловити свої почуття та переживання за допомогою творчості. Беріть участь в конкурсі «Поезія заради миру» від ЮНІСЕФ.

❗️Завдання конкурсу — написати вірш на тему миру та мрій про мирне життя.

👉 Надсилайте вірші, заповнивши форму за цим посиланням: https://bit.ly/poems-for-peace

Також закликаємо ділитися поезією в соцмережах у форматі фото або відео з відміткою UNICEF Ukraine.

Важливо!

🔹 Вік учасників/ць: 8-24 роки.

🔹 Обсяг: від 4 рядків.

🔹 Мова: українська.

🔹 Заявки приймаються до 11 лютого 2024 року.

🏆 50 авторів/ок найкращих віршів отримають грамоти від ЮНІСЕФ. Вибрані поезії будуть представлені на сторінках ЮНІСЕФ у соціальних мережах. Для трьох учасників/ць, які займуть призові місця, буде проведена професійна відеозйомка декламування віршів, які також увійдуть до глобального поетичного конкурсу ЮНІСЕФ.