Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми проблемами

В Пулинськму ліцеї Пулинської селищної ради створено сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено  їх безперешкодним доступом до приміщень закладу а саме:

• у наявності пандус (центральний корпус закладу);

• обладнана санітарна кімната для дітей з ООП;

• наявна ресурсна кімната;

• працює кабінет психолога;

• проведено поточний ремонт класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. При оздобленні навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – згідно  вимог санітарного регламенту, НУШ; класні дошки темно-зеленого кольору, стелі, двері, віконні рами – білого. Розташування меблів і обладнання, кімнатних  рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – ламп LED.

Дотримується повітряно – тепловий режим. Опалюється заклад  власною котельнею (повність забезпечено дровима), що забезпечує сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища.

Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей.

Шкільна та пришкільна території підтримуються у належному стані.

Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.

Заклад  забезпечений необхідними навчальними площами.