A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Пулинський ліцей Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Масова робота

Сучасна шкільна бібліотека -  це не тільки місце зберігання інформації, а, насамперед, інформаційно-ресурсний центр, що здійснює повноцінне інформаційне та методичне забезпечення навчально-виховного процесу.

Важливою складовою просвітницької діяльності бібліотеки є масові заходи.

Основна вимога до масової роботи - чітка організація об'єднання читачів одного віку.

Масова робота передбачає використання різних форм пропаганди книги: книжкові виставки, бесіди, огляди літератури, презентації книжкових виставок, літературні конкурси,  літературні вікторини, години патріотизму, краєзнавчі мандрівки, літературні портрети, поетичні хвилинки, віртуальні подорожі тощо.

Серед форм і методів роботи шкільної бібліотеки, спрямованих на підвищення рівня інформаційної культури учнів ефективними є бібліотечно-бібліографічні заняття, практичні заняття з використанням традиційних та електронних інформаційних ресурсів, включаючи Інтернет.

Масові заходи в бібліотеці: цікаві, захоплюючі, емоційні, зорієнтовані на особистість.
Масова робота виконує такі функції:

  • сприяє задоволенню і розвитку інформаційних потреб і запитів, зростанню кола пізнавальних читацьких інтересів, проведення дозвілля;
  • допомагає залученню нових читачів до бібліотеки;
  • здійснює рекламу бібліотеці, створює її імідж.
Дата: від до Скинути

Всесвітній день читання вголос

1 лютого проводиться Всесвітній день читання вголос. Цей день нагадує про важливість читання вголос не тільки дітям, а і дорослим.

12:47 01.02.2023

Шарль Перро ─ король казки

Сьогодні виповнюється 395 років від дня народження Шарля Перро ─ французького письменника–казкаря. Він почав писати казки в 65 років і навіть не уявляв, що вони принесуть йому безсмертя. Мільйони людей у всьому світі читають і перечитують казки Шарля Перро. Адже його казки ─ це затишна і чарівна оселя добра, мрії, надії, світ усього найкращого, що чекає людину в її житті.

13:45 12.01.2023

Всесвітній день інформації

Бібліотеки - джерело інформації! Щорічно, в останню п’ятницю листопада відзначається Всесвітній день інформації. Дату для відзначення цього дня обрала Міжнародна академія інформатизації і його відзначають щорічно з 1994 року.

14:06 25.11.2022

Дякуємо за любов до рідної бібліотеки!

Чимало батьків останнім часом нечасто можуть побачити свою дитину з книжкою. Звичайно, це сумно . Адже за допомогою читання діти отримують нові знання, розвивають мислення та фантазію. Тому ми дуже радіємо, що наша бібліотека-медіатека ще до початку уроків наповнюється галасливою юрбою юних ліцеїстів. Вони не лише люблять читати у нас, а ще й приносять у подарунок книги, які вже прочитали самі. Дякуємо за любов до рідної бібліотеки!

08:36 07.11.2022

В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!

Пулинський ліцей з 1 по 31 жовтня долучився до проведення традиційного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який у цьому році проводився під гаслом "В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!» Під час місячника учні ліцею брали активну участь в різноманітних тематичних заходах спрямованих на утвердження громадянських цінностей, виховання почуття патріотизму, зміцнення державності, активної громадянської позиції, розширення знань про минуле нашого народу, сприяння задоволенню й розвитку інформаційних потреб і запитів користувачів, розширення кола їх пізнавальних інтересів, забезпечення дозвілля читачів, залучення нових користувачів до бібліотеки, рекламування бібліотеки – медіатеки, створення її позитивного іміджу.

10:17 03.11.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень