A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Пулинський ліцей Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Проєкт "Створи найбезпечнішу школу мрії". Команда закладу "Мисливці за мрією"

18.06.2021

Вихованці інформаційного табору організованого дозвілля «Школа мрії» при ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів стали учасниками всеукраїнського конкурсу «Створи найбезпечнішу школу мрії» на платформі Minecraft: Education Edition, що проходить за підтримки ЮНІСЕФ Україна.

Мета конкурсу - популяризувати правила превенції від COVID-19 серед школярів по всій Україні та мотивувати дітей на безпечну поведінку.

Тож, учасники команди «Мисливці за мрією» на чолі із вчителем інформатики Антонюком Віктором Миколайовичем, інженером-електроніком Корнійчуком Іваном Івановичем, створили свою школу, яка на їх думку відповідає превенції поширення вірусу, є максимально безпечною та реалістичною.

Відео-презентацію відправлено організаторам конкурсу.

Тож, будемо чекати на їх оцінку.

Але незалежно від неї, участь у конкурсі стимулює дітей до прийняття рішень, які визначають їх життя, сприяє прогресивній реалізації прав дітей в Україні.

Пам’ятаймо слова Уолта Діснея: «Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати робити».

Удачі!

Джерело: Пулинські Вчителі


05.07.2021

Вітаємо з престижним почесним місцем, здобутим у всеукраїнському конкурсі “Створи найбезпечнішу школу мрії”

Зовсім із невеликим відривом та з однаковою кількістю балів у першій 5-ці також опинилися:

Команда "Мисливці за мрією" опорного закладу загальної Середньої освіти Пулинської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів Пулинського району Житомирської області.

Всі учасники перших п'яти команд також отримують сертифікат на курс онлайн-навчання з робототехніки, програмування, 3D дизайну або анімації для кожного члена команди.

Джерело: Пулинські Вчителі


05.07.2021

Всеукраїнський конкурс від ЮНІСЕФ на створення найбезпечнішої школи мрії завершено!
Ми щиро вдячні всім за участь. Всі роботи були дивовижними! Команда ЮНІСЕФ сподівається, що в рамках конкурсу дітям вдалось переосмислити нинішні реалії навчального процесу та реалізувати свої найкреативніші ідеї найбезпечнішої віртуальної школи мрії в часи пандемії на платформі Minecraft: Education Edition. Дуже важко було обрати лише одну команду. Тож ми обрали усі!
Почесну перемогу здобула команда Арцизького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Арцизької міської ради! 
Шолька Олена Вікторівна та Малюк Наталія Дмитрівна, ми вітаємо вас та кожного учня вашої дружньої команди! Терзі Віктор Вікторович, Бондаренко Максим Євгенійович, Петров Іван Дмитрович, Бойко-Ісакова, Анастасія Богданівна, Бабалик Христина Юріївна, Козар Павло Миколайович та Ботнар Людмила Олександрівна ви створили неймовірну безпечну школу мрії!
Сертифікати на IT-курси чекають на кожного! А також почесна грамота переможця та новенький ноутбук для вашої школи вже прямують до вас.
Зовсім із невеликим відривом та з однаковою кількістю балів у першій 5-ці також опинилися:
Команда "Мисливці за мрією" опорного закладу загальної Середньої освіти Пулинської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів Пулинського району Житомирської області 
Школа І-ІІІ ступенів №231
Ukrainian Global School
Роксоланівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дальницької сільської ради 
Ми з радістю нагороджуємо і ці 4 команди! Всі учасники даних команд також отримують сертифікат на курс онлайн-навчання з робототехніки, програмування, 3D дизайну або анімації для кожного члена команди. 
На знак нашої подяки за креативні ідеї кожної школи та єднанню зусиль у протидії поширенню #COVID19 , ми даруємо всім іншим школам онлайн-подяку та ділимось окремим плейлистом на нашому офіційному ютуб-каналі, в який опубліковані усі роботи без виключення! https://bit.ly/2T5SEkf
USAID Ukraine - USAID Україна

Джерело: UNICEF Ukraine
 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень