Дата: від до Скинути

Педагоги та працівники Пулинського ліцею глибоко сумують з приводу загибелі на війні мужнього захисника з села Буряківка Юрія Лисюка та висловлюють щирі співчуття родині Героя. Розділяємо біль великої втрати і плачемо від горя разом із вами. Слава воїну, який до останнього подиху боровся за Україну, прагнув здобути мир для кожного з нас...

17:56 08.03.2024

Найактивніші у волонтерській діяльності старшокласники, учні 10-Б класу Пулинського ліцею, отримали солодощі від земляка-захисника Вадима Бабича в знак подяки за допомогу волонтерському осередку у виготовлені маскувальних сіток.

16:28 07.03.2024

У перший день Весни працівники ліцею разом із Очеретянською та Чернявською філією придбали дрон

Усі ми мріємо, щоб закінчилася війна і ми жили спокійно, як раніше. Щоб сонце заглядало до вікна, а навкруги така блаженна тиша... Але, на жаль, на Українській землі сьогодні проливається  кров, гинуть дорослі і діти, мужньо  стоять на захисті ЗСУ.  Серед тих, хто носить високе звання захисника України і випускник Пулинського ліцею Дмитро Кужіль.  Для нього  у перший день Весни працівники ліцею разом із Очеретянською та Чернявською філією придбали дрон. Хай додасть він міцності і віри, сили і незламності , Здоров'я вам,  Божої допомоги і опіки!  Любимо Вас, віримо Вам! Все буде Україна!

16:02 01.03.2024