На допомогу педагогу-організатору

Методичні рекомендації щодо організації діяльності учнівського самоврядування в закладі

Матеріали кафедри виховної роботи комунального закладу «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (презентації Гусак В.М.)

Концепція національно-патріотичного виховання в системі освіти України

Завдання і напрями національно-патріотичного виховання в школі

Як організувати патріотичне виховання. 30 ідей, порад і ресурсів

ЗМІСТ СУЧАСНОГО ВИХОВАННЯ У КОНТЕКСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ШКОЛИ (презентація Гусак В.М.)

Практика діяльності педагога-організатора в умовах нових освітніх норм (для новоризначених педагогів-організаторів) -презентація Гусак В.М.

ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (Міністерство освіти і науки України. 2019 р)

Методичні розробки заходів (булінг, насильство, конфлікт, комунікація....) -2016р.

Креативні практики підготовки та проведення  конференції за підсумками роботи учнівського самоврядування (Гусак В.М.)

ПРОГРАМА «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»У ПОСТУПІ ДО ЦІННОСТЕЙ