Сторінка здоров’я!

Дата: від до Скинути

ФІЗИЧНІ ВПРАВИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ – ЗАПОРУКА МІЦНОГО ІМУНІТЕТУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ!

Перебуваючи на карантині, людина змінює привичний спосіб життя. В тому числі, зменшує рухову активність. Це, в свою чергу, впливає на настрій та загальний стан організму та може призвести до зниження імунітету і загострення хронічних захворювань. Щоб тримати себе в формі, зберегти здоров’я та провести час самоізоляції не тільки без негативних наслідків для організму, а і корисно, вчителі фізичної культури ОЗЗСО Пулинської ЗОШ І-ІІІ ст. Тичина Олександр Аркадійович та Прохоренко Олександр Сергійович рекомендують всім виконувати низку вправ. Будьте здорові!

12:08 13.04.2020

Правильна постава – запорука здоров'я!

Навіщо потрібна людині правильна постава. Усі знають, що у свій час вихованки суворих гувернанток носили на голові книжки, прив'язували до поясу пасма свого волосся (забувши і зсутуливши, вони мимоволі скрикували від болю, оскільки волосся натягувалося). Не опис середньовічних катувань, це були лише заходи, щоб не зіпсувати поставу. Мудрими гувернантками забезпечувалася своїм вихованкам не тільки прекрасна горда постава, а й загальне фізичне здоров'я організму. Правильна постава робить постать людини красивою й сприяє нормальній діяльності рухового апарату і всього організму. Правильна постава є вимогою естетичної культури та здоров'я. Постава - це звичне положення тіла при стоянні, сидінні і ходьбі. Вона залежитьвід форми хребетного стовпа, положення голови, плечового пояса і грудної клітини.

16:32 10.04.2020

РЕЖИМ ДНЯ ШКОЛЯРА, ЯК ЗАПОРУКА УСПІШНОГО НАВЧАННЯ І ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ.

Раціонально скомпонований режим дозволить попередити дратівливість, збудливість і збереже працездатність дитини протягом дня. Якщо ви помітили, що ваша дитина сильно втомлюється, до кінця дня стає млявою і нервовою, а успішність страждає, постарайтеся правильно організувати її режим, і негативні симптоми, швидше за все, зникнуть самі. Найбільший вплив на стан здоров'я школяра мають кількість і якість сну, харчування і рухова активність.

12:52 09.04.2020

ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ПЕДИКУЛЬОЗУ

Воші людини — це специфічні паразити, які проводять все своє життя на людині та харчуються її кров’ю. Вони є переносниками збудників висипного тифу, волинської гарячки та зворотного тифу

10:44 08.04.2020