Книжкові виставки

Сьогодні діти - завтра народ

1 червня, в перший день літа, в багатьох країнах відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, в Женеві. Адже «ДИТИНА - дивовижна і неповторна краплина чистої, живої води, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан,  океан почуттів, емоцій та вражень…»

13:01 01.06.2022

Книжкова виставка "З книгою до перемоги!"

Всім відомо, що книга навчає, розвиває творчі здібності, збагачує мову та словниковий запас, а ще знижує стрес та покращує настрій. А сьогодні, позбавлення від стресу - основна турбота. Щойно ви берете книгу і занурюєтеся в історію, він миттєво зникає, напруга відпускає і тіло розслабляється.

09:36 28.04.2022