Сьогодні діти - завтра народ

Дата: 01.06.2022 13:01

1 червня, в перший день літа, в багатьох країнах відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було прийнято в 1925 році на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей, в Женеві. Адже «ДИТИНА - дивовижна і неповторна краплина чистої, живої води, яку треба берегти, цінувати, любити, і лише тоді, вона перетвориться в дивовижну, повноводну річку, бездонне море, повноводний океан,  океан почуттів, емоцій та вражень…»

На жаль, сьогодні в Україні проблеми збереження здоров’я і благополуччя дітей як ніколи актуальні…

В шкільній бібліотеці діє книжково – ілюстративна виставка «Діти твої, Україно». Про права дітей на основі Конвенції ООН розповідають матеріали розділу «Сьогодні діти - завтра народ».

Цікаві чудово ілюстровані книги, які розважать, зігріють добром, навчать справжньої дружби, любові до рідної землі і свого роду зібрані у розділі «Світ дитинства, де існує казка й бувальщина».

«У світі всі малята -

і хлопчики й дівчата -