Учнівське самоврядування в дії!

Чекаємо на переможний 2023 рік!

У важкий час для України всі ми гуртуємось у боротьбі проти ворога й намагаємось всіляко підтримувати один одного. Важко і дорослим, і дітям…

11:38 01.12.2022

Продовжуємо допомагати ЗСУ

Вкотре Пулинські ліцеїсти відгукнулися на прохання про допомогу наших земляків-військовослужбовців ЗСУ . Учнями зібрано й перераховано 2157 грн на придбання зимової гуми для автомобіля військових.

16:27 29.11.2022

Вільні творять майбутнє

"Вільні творять майбутнє "- тематичні заходи проведені 21 листопада в Пулинському ліцеї. Цього дня ліцеїсти хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв Майдану.

10:52 21.11.2022

Благодійний ярмарок

З ініціативи Ради учнівського самоврядування в Пулинському ліцеї 16-18 листопада проведено благодійний ярмарок. Захід організовано з метою збору коштів на придбання для захисників-земляків–військовослужбовців 1 мінометної батареї, 1 окремої бригади спецпризначення ім. Івана Богуна квадрокоптера.

14:36 18.11.2022

Мріємо та діємо!

Молодь Пулинського ліцею прагне жити в мирній, квітучій Україні. І все робитиме можливе для цього!

11:24 10.11.2022

Долучилися до доброї справи: організували прийом пластикових кришечок, які обіцяють здати на утилізацію, а за отримані гроші виготовити протези для воїнів ЗСУ

У Пулинах волонтери організували прийом пластикових кришечок, які обіцяють здати на утилізацію, а за отримані гроші виготовити протези для воїнів ЗСУ.

15:29 27.10.2022