Профорієнтаційна робота

Дата: від до Скинути

Профорієнтаційний захід про історичний факультет ЖДУ імені Івана Франка та його спеціальності

20 січня 2022 року викладачі кафедри всесвітньої історії організували і провели на платформі Zoom профорієнтаційний захід у ОЗЗСО Пулинській ЗОШ I-III ступенів про історичний факультет ЖДУ імені Івана Франка та його спеціальності.   Захід було проведено в 11-х класах школи за підтримки вчителя історії школи Юрія Володимировича Грабовського, випускника історичного факультету нашого університету. В ході зустрічі було презентовано переваги навчання у Житомирському державному університеті імені Івана Франка; охарактеризовано усі спеціальності, які можна здобути на історичному факультеті, а також навчальний процес, практики, наукові, виховні заходи, які проводять факультет і кафедри, у  тому числі кафедра всесвітньої історії. Учні отримали корисні посилання на сайти університету та історичного факультету.  Ст. викладач М. В. Хададова презентувала цікаві знахідки з археологічної практики студентів. Важливо також зазначити, що викладачі кафедри співпрацюють з вчителями та учнями школи, зокрема з підготовки науково-дослідних робіт МАН. Учні Пулинської ЗОШ постійно беруть участь в обласному конкурсі учнівських наукових робіт "Юний історик", студентсько-учнівській науковій конференції "Актуальні проблеми історії слов'янських народів".

15:33 20.01.2022