Профорієнтаційна робота

Дата: від до Скинути

До нас завітали представники Поліського національного університету, факультет публічного управління та національної безпеки

У Пулинському ліцеї постійно триває профорієнтаційна робота із здобувачами освіти. І сьогодні до нас завітали представники Поліського національного університету, факультет публічного управління та національної безпеки.

15:40 25.04.2023

Профорієнтація здобувачів освіти 9-х та 11-х класів від державного навчального закладу "Житомирське вище професійне технологічне училище"

15:37 19.04.2023

14 квітня представники Пулинського районного сектору Управління ДСНС провели профорієнтаційну роботу з Пулинськими ліцеїстами старших класів щодо популяризації професії рятувальника та вступ майбутніх абітурієнтів у навчальні заклади системи ДСНС.

10:26 14.04.2023

16 березня викладачі та студенти Поліського національного університету завітали до Пулинського ліцею з профорієнтаційною роботою. Ними проведена зустріч-бесіда з здобувачами освіти 11 класів.

12:00 16.03.2023

Профілактична бесіда з учнями

З метою попередження правопорушень та злочинів серед учнів ліцею із профілактичною бесідою завітав Ярега Юрій Данилович - старший дільничий офіцер відділу поліції

14:53 28.02.2023

Профорієнтаційний захід Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу державного торговельно-економічного університету

Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися треба тим, що тебе цікавить, приносить радість і є однією з умов відчуття життєвої повноцінності.

14:14 15.02.2023