Дата: від до Скинути

Педагоги та працівники Пулинського ліцею глибоко сумують з приводу загибелі на війні мужнього захисника з села Буряківка Юрія Лисюка та висловлюють щирі співчуття родині Героя. Розділяємо біль великої втрати і плачемо від горя разом із вами. Слава воїну, який до останнього подиху боровся за Україну, прагнув здобути мир для кожного з нас...

17:56 08.03.2024

Найактивніші у волонтерській діяльності старшокласники, учні 10-Б класу Пулинського ліцею, отримали солодощі від земляка-захисника Вадима Бабича в знак подяки за допомогу волонтерському осередку у виготовлені маскувальних сіток.

16:28 07.03.2024

У перший день Весни працівники ліцею разом із Очеретянською та Чернявською філією придбали дрон

Усі ми мріємо, щоб закінчилася війна і ми жили спокійно, як раніше. Щоб сонце заглядало до вікна, а навкруги така блаженна тиша... Але, на жаль, на Українській землі сьогодні проливається  кров, гинуть дорослі і діти, мужньо  стоять на захисті ЗСУ.  Серед тих, хто носить високе звання захисника України і випускник Пулинського ліцею Дмитро Кужіль.  Для нього  у перший день Весни працівники ліцею разом із Очеретянською та Чернявською філією придбали дрон. Хай додасть він міцності і віри, сили і незламності , Здоров'я вам,  Божої допомоги і опіки!  Любимо Вас, віримо Вам! Все буде Україна!

16:02 01.03.2024

Учнівський актив Пулинського ліцею проводить черговий збір коштів на fpv дрони

Учнівський актив Пулинського ліцею проводить черговий збір коштів на fpv дрони для випускника нашого навчального закладу Стужука Олександра Валентиновича, бійця 3 Окремої Штурмової Бригади (Авдіївський напрямок).

14:03 27.02.2024

Запрошуємо всіх дітей до участі в Національному читацькому марафоні «Діти України читають захисникам»

Два роки кожного з нас від тривожного і жахливого лихоліття війни захищають воїни, наші друзі й подруги, сусіди, батьки, дідусі, брати і сестри. Волонтери оберігають їх, ризикуючи життям. Медики щодня виборюють життя кожного пораненого.

17:14 26.02.2024