Масова робота

Бенефіс читача «Я читаю і вас закликаю»

Я читаю і вас закликаю", під таким девізом проходив захист читацького формуляру учня 8 - А класу Яковенка Артура. Артур презентував найкращі книги з однойменної виставки. Серед найулюбленіших - Д. Кінні "Щоденник слабака", А. Ліндгрен "Знаменитий детектив Блюмквіст", Е. Портер "Поліанна", В. Нестайко "Тореадори з Васюківки", детективи Е. Блайтон.  Читачі взяли участь у вікторині "Хто багато читає, той багато знає", переглянули відеопрезентацію "Читати - це круто" та здійснили віртуальну екскурсію "Пам’ятники літературним героям".

10:18 05.04.2021

Літературний портрет «В імені її - всі барви України»

Серед найвідоміших українських письменників-класиків талановитій поетесі, перекладачеві, критику і публіцисту — Лесі Українці належить одне з найпочесніших місць. Поетеса досягла вершин творчої майстерності і відкрила нові обрії в українській літературі. Її поезія та драматургія мали яскраво виражений новаторський характер. Творчість Лесі Українки є дорогоцінним вкладом в культурну спадщину людства.

11:34 25.02.2021