Тиждень права
В Україні, починаючи з 2008 року, прийнято офіційно відзначати День прав людини - 10 грудня. Саме до цього свята традиційно проводиться тиждень права.
В Україні, починаючи з 2008 року, прийнято офіційно відзначати День прав людини - 10 грудня. Саме до цього свята традиційно проводиться тиждень права.
Формування цінностей у дітей починається зі школи, однак небагато учнів знають, що таке корупція, усвідомлюють її наслідки та інтегрованість у різні сфери суспільного життя. Діти рідко стикаються з цією темою, а вона складна і потребує комплексного підходу. Ще менше з учнями говорять про доброчесність – як протиставлення корупції. Пов’язано це із тим, що, на перший погляд, поняття доброчесності є абстрактним, тому говорити про неї може бути складно чи некомфортно. Тому Тиждень доброчесності – це перше занурення школярів у цю тематику, яке допоможе сформувати базове, необхідне відповідно до їхнього віку, розуміння.
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Діти були і залишаються найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави. Саме від них залежить, яке майбутнє нас чекає. Ми хочемо, щоб наші діти були здоровими, щасливими і розумними, жили в мирі, радості й були впевнені в завтрашньому дні.
Слово «толерантність» походить від латинського прикметника «терплячий».
Сьогодні, 21 вересня, разом з багатьма країнами світу, ми відзначаємо міжнародний День миру!
Поезія – один з найгеніальніших винаходів людства. Перефразовуючи слова поета Бориса Олійника, можна сказати, що поезія «нас охрестила на людину, піднявши з чотирьох до піднебесь».
Свято останнього дзвоника 2022 в ОЗЗСО Пулинській ЗОШ І-ІІІ ступенів