Виховні заходи

Дата: від до Скинути

Здобувачі освіти початкових класів Пулинського ліцею долучились до участі у захоплюючому медіа-проєкті «Всеукраїнської дитячої Ліги Quiz». Щомісяця учні 2-4 класів беруть участь у новій командній грі, під час якої закріплюють та узагальнюють свої знання, пізнають нове та цікаве, отримують позитивні емоції! Думати і працювати треба всім, адже кожна гра складається з 3 раундів, кожен з яких містить блок з 6 запитань різної складності. Триватиме проєкт 9 місяців, його найкращі учасники мають змогу виграти поїздку у Буковель на фінальну Лігу Quiz. Вболіваємо за наших учнів і зичимо їм удачі! Не прогавте свій шанс і ви! Долучайтеся до участі до проєкту. Разом- цікавіше та корисніше! Наші філії уже з нами!

17:16 30.11.2023