ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ

Дата: 21.04.2023 23:37

День Землі -це особисте свято нашої планети, тому щасливою у цей день має бути саме вона, а зробити її щасливою можемо тільки ми - люди. Цей день є особливою нагодою поговорити з дітьми про важливе-про захист навколишнього середовища заради збереження Землі, показати, що кожен з нас може почати дбати про довкілля зараз.

Вихованці ГПД Пулинського ліцею взяли участь в екологічному квесті до Всесвітнього Дня Землі. Завдання квесту були цікавими для дітей, сприяли поглибленню екологічних знань, розвитку творчої уяви, спонукали учнів до розуміння необхідності дбайливого ставлення до природи, відчуття власної відповідальності за збереження навколишнього середовища.