Подорож Лесиним краєм - містом Звягелем!

Дата: 12.10.2023 22:38

"Краще один раз побачити, ніж сто разів почути", - каже народна мудрість.

У цьому сьогодні переконалися здобувачі освіти 9-А та 9-Б нашого ліцею, здійснивши прекрасну подорож Лесиним краєм - містом Звягелем!!!

Незабутні враження учні отримали від відвідування літературно - меморіального музею Лесі Українки, а також музею родини Косачів-Драгоманових. Провідником в чарівний світ життя видатної поетеси стали спогади про нашу землячку, листи, книги, старі іграшки, одяг, портрети. Діти усвідомили, що слово Лесі - "зброя", якою прагнула надихнути українців на боротьбу за краще майбутнє для своєї країни.

А ще дев'ятикласники побачили залишки фортеці князя К. Острозького, довершену скульптуру Мавки й Лукаша з драми- феєрії "Лісова пісня", великий дзвін, який є символом м. Звягеля. Відвідали міський парк, де залюбки каталися на "веселих гірках" і ланцюжках!

Хочемо подякувати дирекції ліцею й нашим Захисникам за можливість цієї пізнавальної подорожі, за нові враження й позитивні емоції!!!