Міжнародний День рідної мови #2024

Дата: 21.02.2024 21:08

У День рідної мови ми зі щемом у грудях усвідомлюємо, яка ж наша мова дорога, глибока, прекрасна! Хоч вмирала з голоду й бідувала, її переслідували й забороняли... Вона знову ожила!

Мова - це велика духовна сила, щоденна копітка праця й творчість кожної людини!

Отож, відзначаючи цей день, учні 9-А та 9-Б класів завзято удосконалювали свої знання рідної, змагаючись у "Філологічному брейн-ринзі". Здобувачі освіти 7-А класу брали участь у цікавому та веселому батлі "Мовні ігри". А учні 10-А, перебуваючи на дистанційній формі навчання, переглянули презентацію про відзначення Міжнародного дня рідної мови та мали змогу позмагатися в онлайн грі "Знавців рідної мови" на платформі Вaamboozle.

Особливо зараз ми повинні цінувати можливість спілкуватися рідною мовою, адже нею не тільки говорять, нею рятують, заспокоюють, борються, моляться, за неї віддають своє життя наші воїни!!! Слава нашим Захисникам!!!