Збір кришечок волонтерами для військових

Дата: 14.09.2023 20:26

"Те, що ти викидаєш у сміття, може повернути бійця до нормального життя" - з таким меседжем одинадцятикласники Пулинського ліцею звернулися до учнівських колективів закладу.

Старшокласники помітили, що від початку навчального року велика кількість пластикових пляшок викидається ліцеїстами у сміття разом з кришечками. Тому вирішили нагадати здобувачам освіти закладу про збір кришечок волонтерами для військових. Протягом минулого навчального року наш заклад активно долучався до акцій волонтерів по збору пластикових кришечок. Старшокласники переконували ліцеїстів, що варто й надалі продовжувати проводити такий збір, запропонували учнівським колективам встановити в своїх кабінетах картонні коробки-контейнери.

Наталія Пашківська