І етап Турніру юних журналістів Пулинського ліцею

Дата: 17.04.2024 20:17

У сучасному світі дуже важливо не загубитися у великому потоці інформації, критично оцінювати різні повідомлення, розуміти вплив медіа й соцмереж на населення, особливо під час війни, вміти й самому доносити до інших певну інформацію. Саме такі навички формували учасники І етапу Турніру юних журналістів Пулинського ліцею. У творчих боях брали участь команда 10-А "Детектор медіа" (Войтюк Ангеліна, Тесля Ліна, Янчевська Світлана, Кузніцова Олександра, Стромидло Анастасія) та команда 10-Б класу "Голос правди" (Яременко Поліна, Бобрик Анастасія, Пишнюк Анастасія, Чуян Анна, Ільчук Максим).У ролі Рецензента спробували себе учні 9-А класу.

Під час раундів команди виступали і доповідачами, і опонентами. Особливо активне обговорення запропонованих питань відбувалося під час загальної полеміки.

Поважні члени журі - Зоя Аркадіївна Лисюк, Тетяна Петрівна Кравченко та головний редактор районної газети "Вісті" Марія Мосійчук - надавали ще й слушні поради щодо виступів.

Переможцем турніру стала команда 10-Б класу "Голос правди", яка буде представляти Пулинську громаду на обласному Турнірі юних журналістів!!! Вітаємо!!!💐🥇🏆 Дякуємо всім учасникам конкурсу за змістовну підготовку, цікаві думки, за прагнення відкрити себе світові слова й пера!!!🎤📚📝👏👏👏

Наталія Колесник