Україна в нас одна - єдиний ритм серцебиття!

Дата: 17.02.2023 19:05

День спонтанного прояву доброти добігає кінця, але гарні новини продовжують надходити.

Отримали повідомлення про те, що надіслані посилки дітям деокупованого с. Дудчани Херсонської області (в рамках акції "Україна в нас одна - єдиний ритм серцебиття!", ініційованої радою учнівського самоврядування Пулинського ліцею) дійшли до адресатів.

Для діток Дудчан посилки від здобувачів освіти Пулинського ліцею стали справжнісіньким сюрпризом.

Ми з вами - причетними до реалізації даної акції, сьогодні подарували цим дітям безліч позитивних емоцій: здивування, радість, теплоту наших сердець, підтримку, а головне - віру в небайдужість і єдність українців.

Дітки с. Дудчани та їх батьки безмежно вдячні усім здобувачам освіти, батькам та педагогам Пулинського ліцею за турботу, доброту та милосердя.

Також було надіслано іграшки для дитячого садка с. Дудчани.

Пулинчани! Ви - неймовірні! Ви - найкращі!

Наталія Пашківська