День безпечного інтернету 2023

Дата: 06.02.2023 18:59

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Щоб відзначити цю дату у Пулинському ліцеї з 6 по 10 лютого проходить тиждень інформатики. Першими долучилися учні 6-В класу, пройшовши квест "Безпечний інтернет".

9-А клас та Кіберпростір

#ДеньБезпечногоІнтернету2023 #Тижденьінформатики

7-А клас, Веб - квест "Безпечний інтернет"

#ДеньБезпечногоІнтернету2023 #Тижденьінформатики

8-В клас Курс медаграмотності"Кіберпростір та кібербезпека"

Ольга Антонюк

#SID2023, #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету, #ДеньБезпечногоІнтернету2023.

У Пулинському ліцеї з 6 по 10 лютого проходить тиждень інформатики. В рамках тижня в учнівських колективах проводяться тематичні, виховні, навчальні заходи до Міжнародного Дня безпечного Інтернету.

Всі ці заходи проводяться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

Тож 7 січня для учнів перших класів та 6-А класу були проведені заходи:

- 1-А клас - виховна година "Безпека в інтернеті";

- 1-Б клас - переглянули відео " Мій безпечний інтернет ". Також учні класу отримали сертифікат, що засвідчує успішне проходження тесту "Кіберсвіт під контролем";

- 6-А клас - класна година «Правила корисного інтернету».