У Пулинському ліцеї триває акція "Ліки для захисників"

Дата: 25.01.2024 18:52

У Пулинському ліцеї триває акція "Ліки для захисників".

Сьогодні до волонтерського осередку ліки передали Ващенко Анастасія (5-А), Мороз Віталіна (7-В), Зелінський Єгор (6-В), Кравченко Марія (10-Б), Адамович Анастасія (10-Б), учнівський колектив 10-А класу, Федосеєнко Олександр (7- В), Іщенко Євгенія (2-А), Корнійчук Андрій (5-А), учні 3-В класу, Бабич Денис, Войтенко Даниїл, Галіна Евеліна, Прус Ілля, Приход Анастасія (4-В), Опанашук Анна, Лайчук Єгор, Зелінський Вадим, Місяйло Валерія,Пелешок Поліна, СтойкоАліна, Волощук Альбіна. Перець Тимофій, Кравченко Артем (7-А), Буцко Сергій Петрович.

Сердечно дякуємо усім учням та батькам, педагогам за турботу про військовослужбовців ЗСУ🩵💛