Дата: 23.01.2024 18:39

Неймовірний день!

Сьогодні в нашому закладі була неймовірна активність ліцеїстів та їх батьків, які відгукнулися на звернення членів волонтерського осередку при Пулинському ліцеї щодо збору ліків для наших земляків-захисників.

Протягом дня учні приносили все, що батьки зібрали та передали - ліки, гостинці та інші потрібні речі.

Члени волонтерського осередку та дирекція ліцею сердечно дякують вчителям, асистентам вчителів початкових класів, вихователям ГПД, завучам Кравченко Тетяні Петрівні, Грибан Світлані Андріївні, учнівським колективам 1-Б, 7-А класів, Ковальчуку Дмитру (5-В), Перець Алісі (9-А), Федолідзе Марії (7-В), Чернишу Денису (4-Б), Горшкальовій Софії (8-В), Іщенку Ігорю, Тальку Назару, Дацюку Віталію (10-Б), Сапонюку Максиму (9-А), Грабовській Єлизавета (9-А), Мартинюк Ніні та Осіпчук Юліані (3-А), Башинській Валерії (5-В), Каніболоцькій Діані, Ковальчук Кароліні (2-Б), Опанашук Олександрі (9-Б), Стойко Вероніці (9-А), Щугарьовій Анні (8-А), Стрельченку Владиславу (8-В), Андріївському Андрію (8-Б) та батькам учнів за небайдужість та турботу про військовослужбовців ЗСУ!