ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ В ЛІЦЕЇ "ПРИРОДА НАДИХАЄ" 2023 (9-Б клас)

Дата: 13.09.2023 18:06

Будда стверджує: "Якщо ви хочете пізнати божественне, відчуйте вітер на обличчі і тепле сонце на руці".

Саме тому, користуючись нагодою, учні 9-Б класу відвідали ліс неподалік Пулин, де мали можливість активно відпочити, набратись сил перед навчанням, відволіктись від турбот та відчути всю красу і велич природи. Діти з задоволенням спостерігали за природою осіннього лісу, грілись на сонечку, грали в ігри, співали пісень та їли запечене сало з картоплею, адже на природі все смачніше. Кожен отримав позитивні емоції та гарний настрій – і це головне!