Тиждень іноземної мови

Дата: 24.01.2023 17:36

Англійська мова - для молодших школярів це поєднання ігор, мультфільмів i цікавих розповідей, адже зацікавленість та бажання дитини найкраща мотивація до навчання.

Отож в рамках тижня іноземної мови з учнями початкових класів проводяться різноманітні конкурси, виконуємо креативні завдання, що дають їм можливість збагатити знання іноземної мови.

Учні перших класів малювали малюнки на тему:"My pets" . У других класах проведено урок на тему: " The ABC party", під час якого діти розгадували кросворди , складали пазли, розфарбовували літери та виконували фізкультхвилинкі.

Учні четвертих класів працювали над проєктом " My favourite transport".

Сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати англійську мову.

Юлія Халимівська