#Гопакчелендж

Дата: 07.11.2023 17:29

Друзі, світом шириться челендж "Український гопак". Молодь з усього світу танцює наш танець на підтримку України. Той самий момент, коли українці в тренді з народження.

До челенджу долучилися й активісти учнівського самоврядування Пулинського ліцею Бобрик Анжеліка, Бобрик Настя, Опанащук Олександра, Шевчук Андрій, Бондарець Нікіта, Оборський Владислав, учні 9-10 класів.

Кожен з вас також може долучитися до челенджу.

Умови:

Танець виконується під пісню "Ти ж мене підманула..." (достатньо одного куплету та приспіву).

Відеоролик розміщуєте у фейсбуці на своїй сторінці або на сторінці Пулинські Вчителі з хештегом #Український_гопак_Пулини та в інших соціальних мережах.

#Гопак

#гопакчелендж