Створюємо квітковий рай біля рідного ліцею

Дата: 28.11.2022 17:14

В рамках проєкту Flowers4school Пулинський ліцей отримав колекцію тюльпанів, нарцизів, гіацинтів, крокусів. Незважаючи на сніг, прохолоду на вулиці, учні з позитивними емоціями, гарним настроєм висадили усі цибулини біля закладу.

Сподіваємось, що даний проєкт, який є частиною Акції "Сади України", розвиватиме у дітей любов до рідної землі, Батьківщини, прививатиме бажання займатися садівництвом, допоможе розуміти світ рослин і природи.

Крім того, власноруч вирощена квіткова композиція дасть змогу долучитися до Всеукраїнського конкурсу " Золота цибулина 2023".

А головне - територія ліцею стане ще кращою, а значить кращим буде рідне селище і розквітне всіма барвами мирна весна на Українській землі!