Загальношкільний дистанційний фестиваль "Таланти твої рідна школо". Номінація "Літературна творчість, декламування"

Дата: 31.05.2022 17:02

Поезія – один з найгеніальніших винаходів людства. Перефразовуючи слова поета Бориса Олійника, можна сказати, що поезія «нас охрестила на людину, піднявши з чотирьох до піднебесь».

Поезія (гр., творення, творчість) – мистецтво слова, що художніми образами впливає на уяву й почуття читача; літературний жанр.

Поети, як чарівники - добрі чи злі, грають словами, а разом з тим — і нашими почуттями. Буває смішно, місцями – сумно, іноді – байдуже… Та все ж сильні вірші завжди знаходять місце в серці та душі свого читача.

Поезія виявляє свою мистецьку автономію, витворюючи «другу реальність», пов'язану з довколишнім світом багатьма асоціативними каналами.

Також поезія - це зброя, що надихає тих, хто тримає зброю справжню.

Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово – це вже частина історії.

Загальношкільний фестиваль учнівської творчості «Таланти твої, рідна школо!» дав можливість показати кожному свій талант та виявити нових зірок поетичного слова.

Головне завдання фестивалю (номінація «Літературна творчість, декламування») – виявлення і підтримка обдарованих читців-декламаторів, юних поетів; допомога учням у розкритті себе як творчої особистості - виконано!

Пишаємося нашими юними поетами та декламаторами! Мріємо про те, щоб із кожним роком їх у школі було більше.

4-Б клас - Дмуховська Сабіна Анна

8-Б клас -Бобрик Анастасія (читає власний вірш)

11-А клас - Кулікова Анастасія (читає власний вірш "Молитва за Україну")

11-Б клас - Радзівелюк Наталія

11-Б клас - Бернацька Інна

9- А клас - Скрицька Дарина

7-Б клас - Бобрик Анжеліка

11-Б клас - Войтенко Євгенія

4-Б клас - Корзун Оксана

Висоцький Глєб, учень 3-А класу.