Не опускаємо руки, не зневіряємось – робимо свій вклад у Перемогу !

Дата: 05.10.2023 16:57

Не опускаємо руки, не зневіряємось – робимо свій вклад у Перемогу !

В осінньо-зимовий період великою проблемою для наших мужніх захисників є холод. Тому учні та педагоги закладу вирішили за кошти, зібрані під час благодійного ярмарку придбати для земляків-захисників грілки-пластини та парафін для виготовлення окопних свічок.

Вже отримали засоби обігріву (грілки-пластини) :

-1000 пар для обігріву ніг;

-318 пар для обігріву рук, тіла.

Дані засоби на днях будуть видані родичам військових, які на даний час перебувають у зоні бойових дій – це батьки, брати учнів нашого ліцею.

Очікуємо партію замовленого парафіну (окремо прозвітуємо).

Зібрані кошти – наш маленький внесок у перемогу, це дієвий спосіб виховати справжніх патріотів і найкращий приклад того, що часом слабке тіло має непереможну силу духу, неосяжну жагу до життя і бажання бути корисним своїй країні!

Безмежна вдячність усім батькам, педагогам, учням за згуртованість, небайдужість, посильний фінансовий внесок у важливу справу – допомогу ЗСУ. Адже спільними зусиллями ми наближаємо Перемогу!