У рамках тижня інформатики та Дня безпечного Інтернету учні 5-11 класів Пулинського ліцею брали активну участь у космічному марафоні з вікторин та квестів!

Дата: 09.02.2024 16:37

Інтернет перетворюється з великої іграшки для окремих інтелектуалів у повноцінне джерело різноманітної корисної інформації для всіх, а також стає основною формою віртуального спілкування.

В еру цифрових технологій, коли у всіх сферах життя використовується інтернет, створення безпечного інформаційного простору набуває особливого значення.

"Детектор брехні", "Безпечна робота в інтернеті", "Інформаційна безпека" - це були точні удари в сторону цифрового світу. А вебквест "Безпечна робота в мережі Інтернет" став власним космічним польотом!

Гра "Interland: Безпека дітей в Інтернеті" від Google Україна та МОН підняла наших учнів на висоти онлайн-героїв!

Це був крок уперед у Безпечний цифровий світ!

Пам'ятаймо, що Інтернет - це лише інструмент, яким ми користуємось, щоб отримати відповіді на свої питання, спілкуємось, якщо між нами величезні відстані.

Користуймось Інтернетом із розумом!