Акція «З турботою про воїнів ЗСУ»

Дата: 29.09.2022 16:33

У важкі воєнні часи велику цінність мають допомога та підтримка нашої армії, яка відважно захищає Україну від агресора та робить все можливе для збереження кордонів нашої держави і захисту всього українського народу.

Для моральної підтримки і підняття настрою воїнам Збройних Сил України учні та вчителі Пулинського ліцею провели акцію «З турботою про воїнів ЗСУ». Ліцеїсти власноруч виготовили для бійців ЗСУ маскувальні сітки (8-В – 3м20см, 8-А – 3м, 8-Б – 2м50см). Також учні та вчителі придбали смаколики, діти намалювали малюнки патріотичного характеру, написали листи вдячності нашим захисникам. Все це сьогодні було передано Сидоренку Вадиму, військовослужбовцю ЗСУ.

Всіх нас єднає допомога бійцям ЗСУ. Наша турбота додає їм сил.

Спільна праця – це черговий крок до ПЕРЕМОГИ. Тримаймося!

Дякуємо учням 1-Б, 5-А, 5-В, 6-А, 8-А, 8-Б, 8-В, 10 класів, педагогам Лисюк З.А., Пашківській Н.Д., Костриці Н.Г., Іщенко В.В. за активну участь в акції «З турботою про воїнів ЗСУ».