Дата: 17.04.2024 16:11

Сьогодні до учнів початкової школи Пулинського ліцею завітали вогнеборці 27 пожежної- рятувальної частини на своєму вражаючому пожежному автомобілі, щоб поділитися важливими знаннями та досвідом.
Крім демонстрації пожежної техніки, вогнеборці нагадали учням, як правильно поводитися під час пожежі та при виявленні вибухонебезпечних предметів, номери телефонів екстрених служб. Діти уважно слухали вогнеборців , задавали багато цікавих для них питань і намагалися показати свою обізнаність в області безпеки життєдіяльності. Учні зробили висновок, що робота рятувальника дуже складна і відповідальна, адже вони одні з перших приходять до людей на допомогу в екстремальних ситуаціях.