Переможці VІІІ обласного конкурсу учнівських наукових і творчих робіт з історії «Юний історик»

Дата: 01.12.2023 16:09

Неймовірні відчуття гордості та захоплення, огортають нас після завершення VІІІ обласного конкурсу учнівських наукових і творчих робіт з історії «Юний історик». Цей захід проводила кафедра всесвітньої історії Житомирського державного університету імені Івана Франка спільно з Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації, відбувся 28-29 листопада 2023 року на платформі Zoom.

Талановиті учні Пулинського ліцею не тільки взяли участь у конкурсі, а й зачарували своїми дослідженнями та проєктами. Захищаючи свої конкурсні роботи в номінаціях «Актуальні проблеми історії України та рідного краю» та проєкті «Творимо цей світ разом: моя родина – частина світової історії», вони проявили не тільки різноманітність підходів до історії, але й неймовірний ентузіазм до вивчення важливих аспектів минулого.

Презентації тем досліджень та відеосюжет з життя родини були захоплюючими та змістовними.

Переможницею конкурсу у номінації «Актуальні проблеми історії України та рідного краю» стала:

🏆 І місце, Анастасія Пишнюк, керівник: Грабовський Юрій Володитмирович.

У номінації «Творимо цей світ разом: моя родина – частина світової історії»:

🏆 І місце , Вероніка Опанасюк, керівник Кравченко Тетяна Петрівна.

Вітаємо! Ваші досягнення – це свідчення не лише про вашу талановитість, але і про вашу безмежну любов до вивчення історії!

Бажаємо вам, дорогі переможці, подальших наукових і творчих успіхів! Нехай ця перемога буде початком вашого захоплюючого шляху в історію знань та досягнень. Ви — наша гордість і невичерпне джерело натхнення!

Дякуємо і талановитим керівникам!