Учні 10-Б класу працювали разом з членами волонтерського осередку - дівчатка в'язали сітки, а юнаки допомагали надрізати стрічки

Дата: 13.12.2023 16:08

Потреба ЗСУ в маскувальних сітках і надалі залишається актуальною, тому роботи з їх виготовлення у волонтерському осередку при Пулинському ліцеї не припиняються.

До роботи долучаються і старшокласники Пулинського ліцею.

Сьогодні учні 10-Б класу працювали разом з членами волонтерського осередку - дівчатка в'язали сітки, а юнаки допомагали надрізати стрічки.

Також цього дня учні 10-А класу зібрали 254 грн. і передали кошти до волонтерського осередку на придбання необхідних матеріалів для виготовлення маскувальних сіток та окопних свічок.

Молодь розуміє, що важливо всіляко допомагати нашим захисникам, адже у тяжких, небезпечних умовах вони боронять Україну і кожного з нас.

Наталія Пашківська