Дата: 24.02.2024 16:07

❗Учнівський актив Пулинського ліцею успішно провів збір коштів на придбання fpv дронів‼️

У січні 2024 року представники Ради учнівського самоврядування закладу (Опанащук Олександра, Бобрик Анастасія, Кравченко Марія, Бобрик Анжеліка, Малярчук Анастасія, Бобрик Віоліна, Невмержицька Злата) виступили з ініціативою збору коштів на придбання дронів для земляків-захисників. Ініціативу молодіжних лідерів охоче підтримали як здобувачі освіти, так і педагоги, батьки, мешканці Пулинської громади.

Тож був відкритий рахунок, на який небайдужі люди донатили - перераховували благодійні кошти. Від 29 січня вдалося зібрати 52274 грн.

Придбано :

- три fpv дрони (36900 грн.)

- пульт управління (5444 грн. з доставкою)

- модуль передадчика (1799 грн. з доставкою).

Всього витрачено : 44143 грн .

Залишок коштів:

- 3100 грн. готівкою

- 5031 грн. на рахунку.

24.02.2024 року три fpv дрони та посилка від волонтерського осередку, який діє при Пулинському ліцеї, були відправлені Григорчуку Дмитру (Донецький напрямок).

Безмежно вдячні всім, хто фінансово доєднався до акції! Разом нам вдалося досягти мети.

Наші дрони допоможуть бійцям у боротьбі з ворогом.

Бережи, Боже, всіх захисників 🙏

Kristina Chernysh , Ніна Седляр , дякуємо за співпрацю й допомогу в реалізації учнівської ініціативи!🫶

Дякуємо Вікторії Іщенко (Матей) та її брату Вадиму Матею за транспортування дронів з Житомира до Пулин!🫶

PS . Рахунок не закриваємо. Продовжуємо збір коштів ще на два fpv дрони (вже замовлені).

Адже на інших напрямках оборони теж наші захисники їх потребують.

Давайте й надалі разом протистояти ворогам!

Ми разом все здолаємо! Ми все зможемо! Ми обов'язково переможемо! 🩵💛