Дата: 10.10.2023 15:34

За весь час повномаштабної війни українці дивують здатністю за кілька днів зібрати неймовірні суми, щоб допомогти захисникам, ділитися тим, що мають. Адже всі розуміють, що війна стосується кожного, що в єдності ЗСУ та цивільного населення (тилу) є шанс на Перемогу. У такому суспільстві й діти беруть приклад з дорослих — теж допомагають, чим можуть.

Дедалі частіше чуємо історії про великі серця маленьких українців, що роблять свій вклад у спільну перемогу.

Здобувачі освіти Пулинського ліцею не залишаються осторонь, намагаються реальними діями допомагати нашим землякам - захисникам України!

Ми вже розповідали про благодійний ярмарок, який був проведений у закладі в переддень захисників та захисниць України.

За зібрані кошти вдалося придбати 1318 пар грілок-пластин для батьків наших ліцеїстів, які безпосередньо перебувають в зоні бойових дій.

Члени Ради учнівського самоврядування закладу допомогли зібрати пакуночки і сьогодні почали передавати грілки-пластини нашим захисникам через членів їх сімей.

Учні ліцею продовжують волонтерську діяльність - надають посильну допомогу у виготовленні маскувальних сіток, окопних свічок і не збираються зупинятися, поки Україна не переможе.

Слава Україні! Слава ЗСУ!