І етап конкурсу учнівської молоді «Великодні писанки»

Дата: 29.03.2023 15:31

До головного християнського свята Великодня в Пулинському ліцеї проведено І етап конкурсу учнівської молоді «Великодні писанки».

Учасники конкурсу представили виготовлені власноруч зразки писанок та мальованок, які естетично були оформлені у вигляді композиції.

Переможцями стали: Ковальчук Ірина, учениця 2-А класу та Опанащук Ліана, учениця 8-А класу.

Вітаємо дівчаток і бажаємо їм перемоги у ІІ та ІІІ етапах конкурсу!

Писанки – символ України, душа українського народу. Це безцінний скарб, який треба берегти і передавати наступним поколінням. Бережімо, шануймо державні та національні символи! Дбаймо про збереження та розвиток української культури!