Долучилися до доброї справи: організували прийом пластикових кришечок, які обіцяють здати на утилізацію, а за отримані гроші виготовити протези для воїнів ЗСУ

Дата: 27.10.2022 15:29

У Пулинах волонтери організували прийом пластикових кришечок, які обіцяють здати на утилізацію, а за отримані гроші виготовити протези для воїнів ЗСУ.

До доброї справи долучилися й здобувачі освіти усіх класів Пулинського ліцею.

27 жовтня зібрані кришечки були передані представниками Ради учнівського самоврядування закладу волонтеру М. С. Пташнюку для подальшого відправлення їх на Львів.

Схема проста: люди приносять непотрібні кришечки з пляшок та пачок з-під напоїв, а волонтери продають їх фірмам-переробникам. За отримані кошти купують протези для воїнів. Усе прозоро та ефективно.

Ініціатори пояснюють: для переробки приймаються тільки кришечки від харчових продуктів - води, газованих напоїв, соків, молока, йогуртів. Кришечки можуть бути будь-якого розміру, але мають бути чистими.

Збираючи і здаючи кришечки, люди не лише допоможуть воїнам, а й отримують додатковий стимул зайнятися роздільним збором сміття, а також допоможуть екології – ці кришечки не стануть сміттям, яке отруюватиме довкілля.

Ліцеїсти обов'язково продовжать збір кришечок. Адже наша допомога необхідна багатьом!

Друзі! ????????
Рада учнівського самоврядування Пулинського ліцею закликає всіх здобувачів освіти закладу долучитися до збору (за зверненням) пластмасових кришечок з пляшок. Колір немає різниці. Збираємо до 1 листопада в Пулинському ліцеї (ІІ поверх кабінет виховної роботи). Зібрані кришечки будуть передавати на Львів (виготовлення протезів)
Також збір кришечок проводиться за адресами:
1.Мережа магазинів "MASEPT" ФОП ПТАШНЮК М.С. щодня з 9.00 до 16.00
2."Зразковий художній колектив" хореографічний колектив "КОЛОРИТ"(Центр дитячої та юнацької творчості) з 9.00 до 18.00
Покладаємося на вашу небайдужість та активність! Разом до перемоги!