Засідання клубу "Правовий меридіан"

Дата: 02.11.2023 15:26

Ignorantia juris non excusat  - «незнання закону не є виправданням". Під таким гаслом сьогодні пройшло засідання клубу "Правовий меридіан".

Всі діти від народження мають особисті немайнові права, права людини, а також з часом набувають й інших прав. Перелік прав дітей є довгим, але не всі до кінця розуміють як вони можуть їх реалізувати. Поговорили з учнями про права, які вони можуть здійснювати самостійно, а які - за допомогою дорослих.

Іншою частиною заняття була відповідальність неповнолітніх. Попрацювали з витягами із цивільного, адміністративного та кримінального кодексів, акцентували увагу на видах покарань, які можуть застосовуватись до неповнолітніх.