Дата: 06.10.2023 15:25

Ми - це краще за Я, чи Ти... це відчуття, яке дає нам сили жити, вірити, мріяти, перемагати, а головне - любити!

Війна внесла корективи у всі сфери життя, освіта не стала винятком.

Як ніколи актуальними залишаються знання щодо збереження життєдіяльності учнів в нових реаліях - небезпечних, кризових, непередбачуваних.

Як показує практика, абсолютної безпеки не буває. Тому необхідне постійне навчання і дорослим, і дітям. Вихід один - вчити школярів правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички, щоб діти почувалися безпечно.

ЩИРО ДЯКУЄМО "ПУЛИНСЬКОМУ ГРОМАДСЬКОМУ ТА БІЗНЕС ЦЕНТРУ" за надання 2-х професійних тренувальних манекенів. При їх допомозі діти зможуть навчитися практично, як діяти на порятунок людини, життя якої в момент непередбачуваної ситуації залежить тільки від кожного з нас.

У будь-який момент хтось із оточуючих може отримати травму. А використовуючи першу базову допомогу людині, ви можете запобігти посиленню незначного нещасного випадку.

РАЗОМ МИ - ПЕРЕМОЖЕМО!

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ І ПОДАРУНОК!