Учись у мудрих книг

Дата: 02.11.2022 15:20

Де можна цікаво провести час? Звичайно ж, у бібліотеці! У цьому переконалися учні 2-В класу, завітавши на свій перший бібліотечний урок «Учись у мудрих книг». Учні дізналися правила користування бібліотекою, познайомились з правилами збереження книг, з оглядом книг «Хто багато читає, той багато знає», здійснили віртуальну подорож сторінками казок разом з Колобком та відгадували загадки.

Сподіваємось, що маленьким відвідувачам сподобались цікаві бібліогостини , адже всі вони записались до бібліотеки та вибрали собі книги для домашнього читання. На згадку про перше знайомство з бібліотекою юні читачі одержали пам’ятки «Юному читачеві» та патріотичні книжкові закладки.

В. Сидоренко, зав. бібліотекою ліцею