Виставка художніх робіт "Різдвяний вернісаж" вихованців художнього відділу Пулинської школи мистецтв

Дата: 23.12.2022 15:19

Швидко час летить...
Вже закінчився І семестр навчального року.
Сьогодні учні 8-В класу отримали табелі успішності. Тепер можемо проаналізувати які є успіхи у навчанні та над чим доведеться попрацювати у Від семестрі.

Також учні класу сьогодні переглянули виступ ліцеїстів 5-Б класу. П'ятикласники показали глядачам фрагмент обрядового дійства - "Різдво". А похід до Центру культури та дозвілля Пулинської селищної ради, на виставку художніх робіт "Різдвяний вернісаж" вихованців художнього відділу Пулинської школи мистецтв, подарував учням класу гарний настрій, позитивні емоції від побаченого.
Попереду зимові канікули. Сподіваюсь, що для всіх вони будуть цікавими, безпечними, позитивними.

Наталія Пашківська