Україна - мій зоряний край

Люби, шануй, оберігай

Усе, що зветься Україна»

/Ігор Січовик/

В рамках місячника шкільних бібліотек під таким девізом проходив патріотичний урок «Україна - мій зоряний край» у 5-Б класі. Його мета - розширити знання дітей про минуле і сучасне нашої держави, нашого краю, про державні та національні символи, їх значення. Прививати любов до своєї Вітчизни, почуття гордості за славне минуле свого народу, за героїв, які боронять Україну у російській терористичній війні. Розвивати пізнавальні інтереси з історії боротьби України за свою незалежність.

Юні ліцеїсти здійснили віртуальну подорож Україною, познайомилися з оглядом книг «Світ моєї України», розгадували віртуальну вікторину «Україна - моя Батьківщина», розв’язували кросворд «Що я знаю про Україну», взяли участь у смайл-голосуванні та висловили думки за що вони люблять Україну. А ще з власної ініціативи дружно співали гімн. Радує, що наші діти ростуть справжніми патріотами України і вражають своєю вірою у світле майбутнє нашої держави.

В. Сидоренко, зав. бібліотекою ліцею