Стартував тиждень історії

Дата: 20.03.2023 15:10

Історія – це ліхтар у майбутнє, який світить нам з минулого - під таким гаслом сьогодні стартував тиждень історії.

Учні 8-В класу грали у онлайн-гру "Національно-визвольна війна Богдана Хмельницького", чим довели, що вивчення історії може бути не тільки цікавим, але і надзвичайно веселим!

Десятикласники досліджували головні події процесу державотворення та проходили тест "Що ти знаєш про свою державу?". Справжні патріоти мають знати рідну історію.

А ще, учні ліцею отримали історичні цікавинки з історії України, з якими мають можливість знайомитись протягом тижня!

Інна Лось