Виставка-конкурс «Декоративний розмай»

Дата: 17.10.2022 15:01

З метою психологічної підтримки дітей та учнівської молоді в умовах воєнних дій, збагачення їх духовного потенціалу, виховання естетичного смаку, а також відродження кращих традицій українського народу в Пулинському ліцеї проведена виставка-конкурс "Декоративний розмай".

Завдання учасника виставки-конкурсу – створити виріб на патріотичну тематику в обраній техніці, щоб він був оригінальним, охайним, зручним у використанні, відповідав тематиці та номінаціям виставки-конкурсу.

Номінації виставки-конкурсу «Декоративний розмай»:

1. Декоративний  розпис та народний живопис.

2. Гончарство та  художня кераміка.

3. Ліплення.

4. Бісероплетіння.

5. Штучні квіти.

Щиро вітаємо переможців обласної виставки-конкурсу "Декоративний розмай"