Міжнародний день математики та Міжнародний день числа «Пі»

Дата: 14.03.2023 15:01

"Геометрична гречка"- під такою назвою у Пулинської у ліцеї учні 9-а класу провели день математики і числа "Пі", який сьогодні відзначає весь світ, щоб підкреслити важливу роль цієї дисципліни.

Учні обрали тему яка математично пояснює неосяжність Всесвіту, в основі якої лежить квадрат.

Уміння складати з паперу розвиває просторову уяву, у японців вважалося однією з ознак доброї освіти і вишуканих манер.

Войтюк Ангеліна, Янчевська Світлана, Семеній Дарина, Тесля Ліна, Кучерук Олександра, Кузнєцова Олександра, Стромидло Анастасія провели майстер-класи розв'язування задач методом перегину паперу.

Всесвітній день математики у 3-Б класі.

До Всесвітнього дня математики у 1-А класі проведено математичну вікторину.